Çalışanlarımız operasyonlarımızın merkezindedir.

Hassas mühendislik ürünlerinin Küresel Liderleri olmaya devam etmemizi sağlamak için yaptığımız her şeyde başarmaya çalışan tutkulu yenilikçiler ve meraklılarız.

Sektörümüzün taleplerini karşılamak için sürekli gelişen, büyüyen ve gelişen ileri görüşlü ve iddialı bir işletmeyiz. 

  • 500+ Çalışan

    Yaklaşık 100 çalışanımız Avrupa'ya hizmet veriyor

  • 8 Yardımcı

    Üretim, Hizmet ve Satış dahil olmak üzere tüm iş hayatında kariyer geliştirmek.

  • 20 Global Ofis

    İngiltere, Japonya, ABD, İtalya, Fransa, Çin, Polonya, Almanya ve daha fazlası

"Kısaca ifade etmek gerekirse, işimiz takım inşa etmek. Hobi takımları değil, önemli parçaları yapmak için yatırım parçalarını yapmaktayız. Yaptığımız takımları kullanıcılar, otomobillerden, uçaklardan ve Santral türbinlerinden akıllı telefonlara ve saat parçalarına kadar bileşenlerde kullanıyorlar. Müşterilerimizin üretimine daha yakından dahil olarak onlara yeni bir değer sunuyoruz ve hikayelerinin bir parçası haline geliyoruz. İşimizle ilgili sıradan bir şey yok. Bu yüzden bir misyonumuz var ve müşterilerimize yakınlaşmaya çalışıyoruz, böylece şirketimiz onlarla paylaşılan değerlere sahip bir ekip olarak çalışmaktadır. "

AKIHARU NAGAHAMA, PRESIDENT - NIKKEN KOSAKUSHO WORKS, LTD"

100'den fazla NIKKEN Kosakusho Europe dahil olmak üzere dünya çapında 500'den fazla çalışanımızla, takıma her zaman katılma yeteneğini arıyoruz. Çırak, mezun ya da iş tecrübeli profesyoneller olsun, tüm eğitim geçmişlerinden işe alma konusunda çeşitli becerilere ve takımdaşlara sahip çeşitli bir ekibiz. 

Çırakları işe almak için AMRC eğitim merkezi ile yakın bir şekilde çalışıyoruz, yerel gençlere bizimle kariyer geliştirme ve mühendisliğin geleceğine katkıda bulunma şansı veriyoruz. 

En son kariyer fırsatlarımız için bu sayfayı takip edin, ancak bu arada, bazı çalışanlarımız ve onların rolleri hakkında daha fazla bilgi edinin. 

Charles, Teknik Çırak

JACK VARLEY, TEKNİK SATIŞ MÜHENDİSİ

JACK VARLEY, TEKNİK SATIŞ MÜHENDİSİ

TIM BRUCE, SERVİS MÜDÜR YARDIMCISI

TIM BRUCE, SERVİS MÜDÜR YARDIMCISI

JONNY WATSON, SAHA SERVİS MÜHENDİSİ

JONNY WATSON, SAHA SERVİS MÜHENDİSİ