YASAL UYARI

GİRİŞ

Bu web sitesinin ve onun aracılığıyla sağlanan hizmetlerin [nikken-world.com] kullanımı, aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul etmenize bağlıdır. Aksi belirtilmedikçe, bu Kullanıcı Sözleşmesini kabul ettiğiniz, nikken-world.com'u kullanmanız ve / veya ona kayıt olmanızla belirtilecektir. Site, Nikken Kosakusho Europe Ltd. tarafından sağlanmaktadır. Bu şartlar ve koşullar ve Gizlilik Politikamız (birlikte Kullanıcı Sözleşmesi"), nikken-world.com'un ücretsiz kullanımıyla ilgili olarak sizinle olan tüm sözleşme ve düzenlememizi oluşturur . Herhangi bir çevrimiçi talep formuna bir şirket adı girilirse, Kullanıcı Sözleşmesi bizimle bu şirket arasında olacaktır ve bağlam aksini gerektirmedikçe, bu Kullanıcı Sözleşmesinde "siz" ve "sizin" için yapılan atıflar da aynı şekilde o şirkete olacaktır. Bizden herhangi bir mal / hizmetin satın alınması, Satın Alma Hüküm ve Koşullarımıza tabidir. Bu Kullanıcı Sözleşmesinde veya Satın Alma Hüküm ve Koşullarında herhangi bir güncelleme varsa, bunu bu sitenin ana sayfasında dikkatinize sunacağız. 

NIKKEN-WORLD.COM'UN KULLANILABİLİRLİĞİ

Nikken-world.com'un herhangi bir kesinti olmaksızın günde 24 saat erişilebilir olmasını sağlamak için çaba göstereceğiz. Ancak, herhangi bir zamanda siteyi kullanım dışı bırakma veya önceden haber vermeksizin sitenin bir kısmına veya tamamına erişimi kısıtlama hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu site genel bir bilgi hizmetidir. Yanıltıcı hale getirmemeye çalışacağız, ancak bu site aracılığıyla erişilebilen bilgilerin eksiksiz veya güncel olduğunu beyan edemeyiz.

BU WEB SİTESİNİN KULLANIMI

Nikken-world.com kişisel, ticari olmayan kullanımınız için tasarlanmıştır ve bunu iznimiz olmadan başka bir şekilde kullanmamalısınız. Yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında, bu sitedeki herhangi bir materyali veya bilgiyi veya sitenin yapısını, genel stilini ve program kodunu iznimiz olmadan kullanmamalı, kopyalamamalı, tercüme etmemeli, yayınlamamalı, lisanslamamalı veya satmamalısınız. İzin talebinde bulunmak isterseniz, lütfen webmaster@nikken-world.com ile iletişime geçin.

LİNKLER

Nikken-world.com, diğer internet sitelerine bağlantılar içerir. Başka bir yerde söylediklerimizi sınırlandırmadan, bu siteler veya içerikleri hakkında veya bağlantıların çalışıp çalışmadığını beyan veya taahhüt etmiyoruz. Nikken-world.com'a bağlanmak isterseniz, bunu yalnızca http://www.nikken-world.com/ adresinden yapabilirsiniz. Bağlantı düzenlemelerimizin ayrıntıları webmaster@nikken-world.com adresinden edinilebilir.

VERİ KORUMASI

Bize doğru ve geçerli bir e-posta adresi ve diğer iletişim bilgilerini vermeniz ve bunlarla ilgili herhangi bir değişikliği bize bildirmeniz sizin sorumluluğunuzdadır. Birleşik Krallık'taki geçerli tüm Veri Koruma yasalarına uyarız. Kişisel verilerinizi nasıl kullandığımıza ilişkin bir açıklama için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın.

FİKRİ MÜLKİYET

Nikken-world.com, tarzı ve yapısı ve bu sitedeki materyaller ve bilgiler telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır ve bu Kullanıcı Sözleşmesinde açıkça belirtilmediği sürece sizin tarafınızdan kullanılamaz. Nikken-world.com'daki belgelerin yazarları ahlaki haklarını beyan ederler.

SORUMLULUĞUMUZ

Nikken-world hem ücretsiz hem de herkes tarafından kullanılabilir olduğundan, siteyi kullanımınızın riski size ait olması koşuludur. Gecikme veya başarısızlığın makul kontrolümüz dışındaki bir nedenden kaynaklanması halinde, herhangi bir gecikme veya yükümlülüğün yerine getirilmemesinden dolayı size karşı sorumlu olmayacağız veya bu Kullanıcı Sözleşmesini ihlal etmeyeceğiz. / veya bizim ağımızdan. Bu Kullanıcı sözleşmesinde açıkça belirtilmediği sürece, zımni garantiler, koşullar veya diğer tatmin edici kalite, uygunluk koşulları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni, yasal, teminatlı veya başka şekilde açık veya zımni herhangi bir başka beyanı, garantiyi, koşulu veya diğer şartları reddederiz. belirli bir amaç veya makul özen ve beceri için. Aşağıda belirtildiği gibi, şeyleri reddederiz ve aşağıdakiler için bu Kullanıcı Sözleşmesi veya site ile bağlantılı olarak ortaya çıkan sözleşme, haksız fiil (bunlarla sınırlı olmamak üzere, ihmal dahil) veya başka bir şekilde sorumlu olmayacağız:

(i)Dolaylı veya özel kayıp veya hasar; veya

(ii) herhangi bir iyi niyet veya itibar kaybı; veya

(iii) her durumda, bu tür bir kayıp veya hasar olasılığı ve nasıl meydana gelirse gelsin bize bildirilmiş olsa bile, herhangi bir ekonomik kayıp (gelir, kar, sözleşme, iş veya beklenen tasarruf kaybı dahil). Bu Kullanıcı Sözleşmesi veya site ile bağlantılı olarak ortaya çıkan sözleşme, haksız fiil (bunlarla sınırlı olmamak üzere, ihmal dahil) veya başka bir şekilde size karşı maksimum sorumluluğumuz 50 £ ile sınırlı olacaktır. Bu Kullanıcı Sözleşmesinin diğer herhangi bir hükmüne bakılmaksızın, ihmalimizden kaynaklanan her türlü ölüm veya kişisel yaralanmadan ve 1987 Tüketiciyi Koruma Yasası'nın 1. Bölümü veya 41. maddesi uyarınca ve doğacak sorumluluktan doğan tarafımızdan hileli olarak yapılan açıklamalardan yükümlülükler ölçüsünde size karşı sorumlu olacağız.

KÜÇÜK BASKI

Herhangi birimiz bu Kullanıcı Sözleşmesini herhangi bir zamanda feshedebiliriz. Bu Kullanıcı Sözleşmesi kapsamındaki herhangi bir hakkınızı devredemez veya yükümlülüklerinizden herhangi birini önceden yazılı onayımız olmadan devredemezsiniz. Bu Kullanıcı Sözleşmesinin herhangi bir hükmünü uygulayamazsak, bu başarısızlık bizi daha sonraki bir durumda bu hükmü (veya benzer herhangi bir hükmü) uygulamaktan alıkoymayacaktır. Bu Kullanıcı Sözleşmesindeki hiçbir şey, herhangi bir üçüncü tarafa Kullanıcı Sözleşmesinin herhangi bir şartını herhangi bir menfaat veya uygulama hakkı vermeyecektir. Bu Kullanıcı Sözleşmesi İngiliz yasalarına tabidir ve bu sözleşmeyle bağlantılı her türlü ihtilaf, İngiliz mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabidir.

Bu Kullanıcı Sözleşmesindeki hiçbir şey tüketici olarak yasal haklarınızı etkilemez.

ŞİKAYETLER

Fikri mülkiyetinizin veya diğer haklarınızın nikken-world.com tarafından ihlal edildiğine inanıyorsanız veya siteden veya hizmetimizin herhangi bir yönünden memnun değilseniz, ilk önce lütfen webmaster@nikken-world.com veya adresinden iletişime geçin. +44 (0) 1709 366306