GİZLİLİK POLİTİKASI

NIKKEN Kosakusho Europe Ltd, CNC Döner Tablalar, NC Takım Çözümleri ve Takım Ön Ayarlayıcılar ve İş Mili Optimizasyonu gibi hassas mühendislik ürünleri ve çözümleri sağlar.

Bu politika, hüküm ve koşullarımızla birlikte sizden topladığımız veya sizin tarafınızdan sağlanan verilerin bizim tarafımızdan neden ve nasıl işlendiğine ilişkin temeli belirler.

Verilerinizin İşlenmesi

AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) kapsamında, NIKKEN Kosakusho Europe Ltd, verilerin yasal olarak işlenmesi için 6 gerekçenin tamamını değerlendirmiş ve verilerinizi işlemek için en yasal dayanak olarak "Meşru Menfaat" i seçmiştir.

NIKKEN Kosakusho Europe Ltd, aşağıdakiler gibi kişisel verileri tutar; isim, e-posta, telefon numarası, IP adresi ve şirket adresi. Verilerini işlediğimiz kişilerin, NIKKEN Kosakusho Europe Ltd'nin sunduğu ürünlerimiz, hizmetlerimiz veya çözümlerimizle büyük olasılıkla ilgileneceklerine inanıyoruz.

Yalnızca sektörleri ve iş unvanları gibi belirli kriterleri karşılayan konulardaki verileri işleyeceğiz. Segmentasyonumuz, bunlarla sınırlı olmamak üzere, Mühendislik ve imalat endüstrisi ve Mühendislik Müdürü, Üretim Müdürü, Üretim Mühendisi, CNC Programcısı, CNC Operatörü, Satın Alma Müdürü gibi iş unvanlarını içerir.

Verileri aşağıdaki nedenlerle işliyoruz:

Sözleşmeleri girmek ve yürütmek için - Bir sözleşmeyi müzakere ederken, girerken veya kabul ederken, kişisel verilerinizi fiyat teklifleri, sözleşmeler, faturalar vb. Gibi ilgili belgeleri üretmek için kullanacağız.

Pazarlama Amaçları İçin - Verilerinizi sizinle nasıl tanıştığımıza, satın alma geçmişinize, çalıştığınız sektöre ve iş unvanınıza bağlı olarak sizinle ilgili pazarlama iletişimleri sağlamak için işleyeceğiz. Pazarlama iletişimleri, doğrudan e-posta, telefon veya başka herhangi bir B2B (İşten işe) pazarlama yöntemini içerebilir.

Kişisel verileriniz, e-posta iletişimlerini iletmek için kullanılan pazarlama platformumuz 'Get Response' de de saklanabilir. Get Responses gizlilik politikasının bir kopyası burada bulunabilir> https://www.getresponse.com/legal/privacy

Pazarlama iletişimi aboneliğinizi iptal etmek isterseniz, herhangi bir e-postamızın altındaki bağlantıya tıklayabilir veya alternatif olarak bu iletişimleri artık almamanızı sağlayacak veri denetleyicilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizi, web varlığımızı geliştirmek ve web sitemizi kimlerin ziyaret ettiğini belirlemek için - Web sitemizin trafiğini izlemek ve raporlamak için Google Analytics kullanıyoruz. Bu, web sitesinde iyileştirmek için, yani kullanıcıların aradıklarını daha kolay bulmalarına yardımcı olmak için geliştirmemize yardımcı olur.

Web sitemizi kimlerin ziyaret ettiğini belirlemek için Kurşun Adli Tıp kullanıyoruz. Gizlilik politikalarının bir kopyası burada bulunabilir> https://www.leadforensics.com/privacy-policy/

Web sitemiz veya açılış sayfalarımızdan bir çevrimiçi soru formu doldurursanız, sağladığınız verileri talebinizi işleme koymak ve pazarlama iletişimlerimiz aracılığıyla diğer ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında size bilgi sağlamak için kullanacağız. Sitemizi ziyaret ettiğinizde ve bir soruşturma gönderdiğiniz için, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle meşru bir menfaatiniz olduğu kabul edilmektedir. Bununla birlikte, pazarlama iletişimi almak istemiyorsanız, abonelikten çıkma düğmesini kullanarak veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden veri denetleyicisine başvurarak istediğiniz zaman e-posta iletişimlerinden çıkma hakkına sahipsiniz.

Verilerinizi nasıl topluyoruz

  • Bizden yazışma aldıysanız, verilerinizi aşağıdaki yollardan biriyle elde ettik;
  • Daha önceki bir olayda NIKKEN Kosakusho Europe Ltd'den bilgi talep etmişsinizdir
  • Siz veya sizin adınıza bir başkası, şimdi ve / veya gelecekte bilgi almak amacıyla iletişim bilgilerinizi bizimle açıkça paylaştı.
  • Kartvizitinizi bir etkinlik, sergi veya önceki toplantı sırasında bize sundunuz Siz veya bir iş arkadaşınız web sitemizi ziyaret ettiniz ve hizmetlerimize ilgi duyduğunuzu belirttiniz
  • Ekibimizin bir üyesi, işletmenizin iş fonksiyonunuza ve çalıştığınız sektöre bağlı olarak ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve çözümlerimizle gerçekten ilgileneceğine inanarak işletmenizi ve iletişim bilgilerinizi kamuya açık alanda buldu.

Meşru Çıkar Değerlendirmesi (LIA)

ICO'nun önerdiği şekilde bir Meşru Çıkar Değerlendirmesi (LIA) gerçekleştirdik. Bu değerlendirmeye dayanarak, NIKKEN Kosakusho Europe ile ilgili yazışmalarımızda veri konularının hak ve özgürlüklerinin geçersiz kılınmayacağı ve hiçbir şekilde bir veri öznesinin yazışmamızdan zarar görmeyeceği kabul edilmektedir. Organizasyona ve belirli iş fonksiyonuna göre segmentasyonumuza dayalı olarak, bir iş ortamı bağlamında kişisel verileri işlememizle birlikte, NIKKEN Kosakusho Europe Ltd'den doğrudan pazarlama veya satış kapasitesi ile yazışmalar alan herhangi bir bireyin NIKKEN Kosakusho Europe Ltd in çözümlerinin meşru olduğunu gösterdiğine inanıyoruz.

NIKKEN Kosakusho Europe Ltd, tüm kişisel verileri saklayan bir CRM Sistemi olan Epicor kullanır. Epicor Gizlilik Politikası burada> https://www.epicor.com/en-uk/company/compliance/privacy/

Epicor kullanarak, verilerin temiz, doğru ve güncel olmasını sağlamak için en az 12 ayda bir veri temizliği gerçekleştireceğiz. Güncel olmadığı tespit edilen tüm kayıtlar silinecektir.

Verileri Silme veya İletişimi Durdurma İsteği

Artık NIKKEN'den iletişim almak istemiyorsanız, verilerinizin silinmesini istiyorsanız, lütfen aşağıdaki eylemlerden herhangi birini uygulayın:

  • Her e-postanın altındaki "abonelikten çık" bağlantısını tıklayın
  • Bir arama aldıysanız, lütfen temsilciye başka bir iletişim almak istemediğinizi söyleyin ·
  • +44 (0) 1709 366306 numaralı telefondan Veri Kontrolörü ile iletişime geçin.
  • Veri Denetleyicilerine e-posta gönderin; FAO: Veri Kontrolörü, info@nikken-world.com Veri Kontrolörüne Yazınız; FAO Veri Denetleyicisi, NIKKEN Kosakusho Europe, Precision House, Mangham Way, Barbot Hall Industrial Estate, Rotherham S61 4RL

Tüm talepler 30 gün içinde işleme alınacaktır. Lütfen bunun yalnızca kişisel verilerinizin işlenmesi için geçerli olduğunu, GDPR kapsamına girmeyen iş verileri için geçerli olmadığını unutmayın.

Bu politika en son 24 Mayıs 2018'de incelendi ve güncellendi.