Firma

Hakkımızda

NIKKEN çözümleri, mümkün olan en zorlu uygulamalardan bazılarında üretkenliği ve rekabet gücünü arttırmaya yardımcı olan, dünyanın en zorlu uygulamalarının arkasındaki ihtiyaç duyulan ürün gücüdür.

1989'dan beri, NIKKEN Kosakusho Europe, Avrupa'ya en iyi mühendislik ürünlerini sağlamaktadır. NIKKEN, tüm dünyada 70'den fazla ofisi ile 3 kıtada faaliyet gösteren Japon merkezli ana şirket olan NIKKEN Kosakusho Works Ltd'nin Avrupa Merkezi'dir.

İngilteredeki İleri Üretim'in kalbinde yer alan NIKKEN Kosakusho Europe, Avrupa'daki yenilik ve ürün geliştirme merkezidir. Her tür kuruluş için Performans CNC Döner Tablalar, Yüksek hassasiyetli NC Takım çeşitleri, Takım Ön Ayar cihazı ve Takım Yönetimi konusu ve İş Mili Optimizasyon çözümlerinde : Havacılık, tıp, motor sporları, enerji, petrol, gaz ve kalıpçılık sektörleri dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde faaliyet gösteren Yerel İmalat Firmaları, Orijinal Takım Üreticileri ve birinci seviyedeki tedarikçiler için. dünya standartlarında çözümler sunuyoruz.

NIKKEN, 3 kıtada faaliyet göstermekte ve 70'den fazla ülkede ofisi bulunmaktadır. En son amiral gemisi tesisimiz, imalat endüstrisinin en zorlu sorunlarına yenilikçi çözümler sunmak üzere inşa edilmiş NIKKEN İnovasyon Merkezidir (NICe). Gelişmiş Üretim Merkezi NICe de NIKKEN, endüstrinin çok çeşitli kesimlerini kapsayan bir dizi işleme merkezinde yeteneklerini göstermektedir.