YETİŞTİRİLEN ELEMANLAR

NIKKEN, İngiltere genelinde Mühendislik, Satış, Servis, İmalat ve Teknik gibi çeşitli görevlerde çalışan 8 çırakla gurur duymaktadır. Çıraklarımız Gelişmiş Çıraklık eğitimini takip eder ve ardından istenirse kariyerlerini geliştirmek için yarı zamanlı olarak ilerlerler. 

Jack, Teknik Satış Mühendisi

Jack, NIKKEN'e 5 yıl önce Euro Center'da bulunan Servis Departmanında katıldı. O zamandan beri, Hizmet'te edindiği bilgi ve tecrübeyi kullanarak kariyerini Satış Departmanında asli olarak Teknik Satış Rolü olarak geliştirdi.

Onarım Mühendisliğinde çıraklık eğitimini tamamladığından beri Jack, Elektrik Mühendisliği'nde HNC'yi tamamladı ve AMRC ile HNC "2018'in Achiever" ödülüne aday gösterildi. 

“İşimizin Döner Tabla bölümünde yaptığım çeşitli çalışmalar nedeniyle Nikken'de değerli bir ekip üyesiyim. Servis ve kurulumdan şu anda stokladığımız özel ücretsiz ürünler tasarlamaya kadar, ürün hakkında çok şey biliyorum, bu da geçen yıl ürün için tek şirket içi Eğitim sağlayıcısı olmama neden oldu. Şimdi İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda ve Türkiye'den Nikken çalışanlarını eğitiyorum."

Charles, Teknik Çırak

En son AMRC çırağımız Charles Corker, NIKKEN İnovasyon Merkezine Teknik Çırak olarak katıldığından beri her geçen gün daha da güçlendi.

Charlie, uzman mühendislerimizin rehberliğinde küresel müşteri tabanımız için gelişmiş işleme projelerine katkıda bulundu ve NICe'de yenilikçi gösterilerin yürütülmesine yardımcı oldu.

Çıraklık, aksi takdirde girmekte zorlanacağınız bir iş sektörüne girmenin harika bir yoludur. İster dolap ister tezgah olsun her zaman evde bir şeyler inşa ettim, NIKKEN ile bir çıraklık seçmek ve AMRC becerilerimi daha da geliştirmek ve fikirlerimin meyvelerini verdiğini görmek için doğal bir ilerlemeydi.