YETİŞTİRİLEN ELEMANLAR

NIKKEN, İngiltere genelinde Mühendislik, Satış, Servis, İmalat ve Teknik gibi çeşitli görevlerde çalışan 8 çırakla gurur duymaktadır. Çıraklarımız Gelişmiş Çıraklık eğitimini takip eder ve ardından istenirse kariyerlerini geliştirmek için yarı zamanlı olarak ilerlerler. 

Jack, Teknik Satış Mühendisi

Jack, NIKKEN'e 5 yıl önce Euro Center'da bulunan Servis Departmanında katıldı. O zamandan beri, Hizmet'te edindiği bilgi ve tecrübeyi kullanarak kariyerini Satış Departmanında asli olarak Teknik Satış Rolü olarak geliştirdi.

Onarım Mühendisliğinde çıraklık eğitimini tamamladığından beri Jack, Elektrik Mühendisliği'nde HNC'yi tamamladı ve AMRC ile HNC "2018'in Achiever" ödülüne aday gösterildi. 

“İşimizin Döner Tabla bölümünde yaptığım çeşitli çalışmalar nedeniyle Nikken'de değerli bir ekip üyesiyim. Servis ve kurulumdan şu anda stokladığımız özel ücretsiz ürünler tasarlamaya kadar, ürün hakkında çok şey biliyorum, bu da geçen yıl ürün için tek şirket içi Eğitim sağlayıcısı olmama neden oldu. Şimdi İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda ve Türkiye'den Nikken çalışanlarını eğitiyorum."

Kirbi, Mekatronik Bakım Çırağı

En son AMRC çırağımız Kirbi, bir mekatronik bakım çırağı olarak NIKKEN Servis Departmanına katıldığından beri her geçen gün daha da güçlendi.

Kirbi geçtiğimiz günlerde Orta Seviye kategorisinde Rotherham Yılın Çırağı ödülünü kazanmayı kutladı ve jüri üyeleri onun çıraklığına ve NIKKEN'e olan odağı ve tutkusu üzerine yorum yaptı.

NIKKEN, çıraklığımı üstlenmek için ilk tercihimdi, öğrenmemi geliştirmek için sağladıkları fırsatlar ve sunulan işin çeşitliliği, beni mühendislik alanında ömür boyu sürecek bir kariyere hazırladı.