CASTLE PRECISION, GLASGOW

Castle Precision, çok çeşitli egzotik ve pahalı malzemelerde hassas parçaları işleyen yüksek değerli bir üretim ortamında çalışır. Bu parçalardan bazılarının üretimi genellikle karmaşık ve zaman alıcıdır, bu nedenle ilk seferde doğru ve verimlilik rekabetçi kalmamız için önemlidir.

Tarihsel olarak, takım ölçümünün çoğu, takım ölçümünde, çevrim ölçümünde en iyi uygulama olduğunu düşündüğümüzden, yani çevrim dışı ön ayarlamanın faydalarını anlamaya başlayana kadar yapıldı.

Daha ileri düzeyde değerlendirmek ve her birinin yeteneklerini daha iyi anlamak için birkaç üst takım ön ayar tedarikçisiyle temasa geçtik; bunların hepsi, takımları tezgahlardan ayırmak ve işleme döngüsünü kesintiye uğratmamak ve bize verimlilikte hemen bir artış vermek gibi açık bir yararı vardı.

Seçim kriterlerimiz oldukça kapsamlıydı ve incelemeyi iki pazar liderine kadar azalltık. Her iki üretici de benzer çözümler sunsa da, Nikken ile birlikte gitmeyi seçtik, bunun ana nedenleri yazılım güncelleme maliyeti getirmeyen yüksek doğruluklu bir ürün sunmalarıydı.

NIKKEN ön ayar makinaları, değişken sıcaklık ortamında ölçümün doğruluğunu ve mükemmel tekrarlanabilirliğini garanti eden doğal granitten üretilmiştir. Kesme kenarını aşınma veya hasar açısından incelememize izin veren bir inceleme moduna sahip olmanın ek yararı, olası çevrim içi kesici sorunlarını ve hurdaları ortadan kaldırmaya yardımcı olan harika bir özelliktir.

Son olarak, diğer takımlama sistemlerini ve döner tabla ürünlerini kullanarak Nikken ile birkaç yıl çalıştıktan sonra satış sonrası ve hizmetlerinin zaten kanıtlanmış olduğunu biliyorduk.

Castle Precision, 2011 yılında ilk Nikken ELBO ön ayarlayıcısını kurdu ve bu kurulumun başarısı, şimdi çok iyi performans gösteren tüm önemli üretim birimlerinde toplam 5 takım ön ayar makinasına sahip olmalarıydı.

NIKKEN ELBO CONTROLLI KHYAN-TW PRESETTER