TECHMAN ENGINEERING LIMITED

Techman Engineering Limited, geçmişte NIKKEN takım tutucularını kullanmışlardır, sonra, daha düşük maliyetle eşit performansa sahip bazı eşdeğer takım teklifleri satın alma fırsatı verildiğinde, bu teklifi değerlendirmeye karar verdiler.

Başlangıçta alternatif takım tutucular tarafından sağlanan performans iyiydi, ancak bir yıldan az bir süre hizmette kaldıktan sonra NIKKEN takımlarına kıyasla bazı performans sorunları oluştu, bu kesici takım ömrünün azalması ve tutucu salgılarının artmasıydı.

En kötüsü, kesicinin tutucudan çekilmesi nedeniyle yüksek değerli bir parçada yanlış bir kesime neden olduğunda ortaya çıkmıştır. Techman makinistleri de bu konuda endişelendi, çünkü işlenmiş önemli sayıda ürün çok fazla değer taşıyan büyük ve yüksek hassasiyetli parçalardı.

Mal sahibi tarafından 30 düşük kalite tutucu pazar lideri NIKKEN Multi-lock tasarımıyla değiştirme kararı hiç vakit kaybetmeden alındı. Bu özel uygulamanın bir sonucu olarak Techman, NIKKEN'i yüksek performanslı takım tutucular için tercih edilen seçenek olarak görüyor ve kritik operasyonlarda potansiyel olarak daha fazla tutucu planlanıyor.

TECHMAN ENGINEERING