ZBG ZERSPANUNGSTECHNIK BRUCK GMBH

Otomotiv mühendisliğinin son derece rekabetçi pazarında, ZBG İşleme mükemmel bir üne kavuşmuştur. Ana firma Schabmüller Grubunun bir parçası olan ZBG Zerspanungstechnik Bruck GmbH, Almanya'nın ana Otomotiv Tedarikçilerinden biridir.

1994 yılında kurulan Şirket, Almanya'nın Bavyera bölgesinin ilk 50'sinde ve Avrupa'nın en büyük 500 otomotiv şirketi arasında bir statü oluşturarak önemli ölçüde büyümüştür.

Sağlam temeller, şirketin "yüksek performans, kalite ve esneklik" ilkeleriyle, "nihai" hassas mühendislik için başlangıçtan itibaren bir gereklilik olmuştur.

ZBG Operasyon Müdürü Jürgen Bindl tarafından hatırlandığı gibi...

O ilk yıllarda, o zamanlar ZBG'nin bir parçası olarak, diğer tedarikçilerden gelen makinelerle birlikte makinelerimizde zaten birkaç Nikken döner tabla vardı. 'Doğruluk ve güvenilirlik' söz konusu olduğunda, seçim her seferinde NIKKEN oldu.

Bay Bindl'ın bügünkü yorumu...

ZBG'nin üretim sürecinde 24 saatlik operasyon talebi, uzun vadeli ilişki ve NIKKEN Döner Tablaların yatırımı ile ZBG iş parçaları her seferinde “yüksek hassasiyet ve tolerans dahilindedir”. Bu ilkeler nedeniyle, şirketin ilk yıllarında Döner Tabla seçimi NIKKEN'di ve bugün de böyle devam ediyor