BENNETT İMALAT HİZMETLERİ

Yüksek hacimli otomotiv parçaları üreticisi olarak makine çalışma süreleri bizim için önemlidir.

Nasıl iyileştirebileceğimize baktığımızda, analiz ve bakım kayıtlarımız, makine duruşlarının birçoğunun Döner Tabla sorunlarına düştüğünü, özellikle mevcut birimlerimizin onların doğruluklarını koruyamadıklarını ve herhangi bir küçük aşırı yükün uzun arıza süresi ve pahalı bir onarımla sonuçlandığını gösterdi.

Bu döner tablalar üretimimizin kalbindeyken, döner tabla çözümlerinin daha dayanıklı ve sağlam olup olmayacağını görmek için Nikken'in yardım ve tavsiyesini aldık. Toplantımızdan, NIKKEN Döner Tablalarının önemli ölçüde daha ağır hizmet tipi bir yapıya sahip olduğu ve mevcut tablamızın sahip olduğu geleneksel fosfor bronz dişli sisteminden ziyade sağlam bir karbür sonsuz vidası ve sertleştirilmiş sonsuz dişli kullandığı öğrenildi. Ayrıca İngiltere Rotherham'da bulunan mükemmel stok seviyelerine ve kapsamlı bir servis merkezine sahip oldukları güven verici.

İlk yatırımımız, Doosan makinelerimize takılan dört CNC260FA ünitesi içindi, bunlar üretime girdiğinde, bu ünitelerin daha sağlam olduğu düşük gürültü seviyelerinden hemen anlaşıldı ve bu ekstra rijitlik, kesme hızımızı artırmamıza izin verdi. İlk dört döner tablanın takılmasından bu yana, şimdi yeni uygulamalara 12 ad. CNC260 ek yatırım yaptık ve devam eden herhangi bir başarısız, eski stil döner tablayı NIKKEN eşdeğeri olanlarla değiştirdik. 

RAY BENNETT, BENNETT İMALAT HİZMETLERİ